فردا احتمالا رییس دو از انگلیس بیاد، یه ماه داشتم راحت زندگی میکردما.از فردا هی قراره بیاد استرس بده و غر بزنه!! حالا خوبه اتاقش سوا شده، دیگه زیاد چوب لا چرخم نمیکنه.من هم بعد ۲ ماه یه مقدار چم و خم کار دستم اومده، شاید رفتارش انسان دوستانه تر شده باشه. آخرین پیام واتس اپی که بینمون رد و بدل شد یا شاید درستترش اینه که رد شد ولی بدل نشد، عکسی بود که بعد از یه روز از عکس قبلیش که توش در جواب از قیافه و تیپش تعریف کرده بودم، از خودش تو انگلیس فرستاده بود و اینبار من ازش تعریف نکردم چون حس میکنم نباید زیاد حس کنه که با هم دوستیم. حالا ممکنه با خودتون فکر کنید که طرف پسره و هم سن و سال من ولی خب سخت در اشتباهید ایشون خانومن و من از دخترش کوچیک ترم حتی!! مشکل اینه که ایشون اکثر عمرشون رو انگلیس بوده و خیلی اهل مقرراته و چیزی که ازش دیدم اینه که دوستی رو راحت فدای مقررات من دراوردیش می کنه و این برای من یه مقدار سخته، برای همینه که ترجیح میدم دوستیه عمیقی بینمون شکل نگیره اصلا، تا اینکه بگیره و بخواد با رفتارش از بین بره.

بیست و دو(من در راهم، کاش تو رسیده باشی.)

بیست و پنج(برنامه ریزی)

بیست و شش(جهان به اعتبار خنده ی من زیباست و حساب بانکی داماد آینده رئیس ۲!!)

یه ,هم ,اینه ,انگلیس ,بدل ,رد ,اینه که ,یه مقدار ,ایشون خانومن ,خانومن و ,و من

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

احسان شاه سنائی ایمان دارم من به همه ی بهترین ها میرسم دانلود کتاب هزار طلسم pdf مجموعه ازهزاران طلسم ودعا آروشه سنگسر کافه متروکه کلینیک زخم در ارومیه قهوه گانودرما - موکا - هات چاکلت - سوپریم مهدی یاوران خرید از بانه بیمه اجتماعی عشایر و روستا و کشاورزان و رانندگان