فردا احتمالا رییس دو از انگلیس بیاد، یه ماه داشتم راحت زندگی میکردما.از فردا هی قراره بیاد استرس بده و غر بزنه!! حالا خوبه اتاقش سوا شده، دیگه زیاد چوب لا چرخم نمیکنه.من هم بعد ۲ ماه یه مقدار چم و خم کار دستم اومده، شاید رفتارش انسان دوستانه تر شده باشه. آخرین پیام واتس اپی که بینمون رد و بدل شد یا شاید درستترش اینه که رد شد ولی بدل نشد، عکسی بود که بعد از یه روز از عکس قبلیش که توش در جواب از قیافه و تیپش تعریف کرده بودم، از خودش تو انگلیس فرستاده بود و اینبار من ازش تعریف نکردم چون حس میکنم نباید زیاد حس کنه که با هم دوستیم. حالا ممکنه با خودتون فکر کنید که طرف پسره و هم سن و سال من ولی خب سخت در اشتباهید ایشون خانومن و من از دخترش کوچیک ترم حتی!! مشکل اینه که ایشون اکثر عمرشون رو انگلیس بوده و خیلی اهل مقرراته و چیزی که ازش دیدم اینه که دوستی رو راحت فدای مقررات من دراوردیش می کنه و این برای من یه مقدار سخته، برای همینه که ترجیح میدم دوستیه عمیقی بینمون شکل نگیره اصلا، تا اینکه بگیره و بخواد با رفتارش از بین بره.

بیست و دو(من در راهم، کاش تو رسیده باشی.)

بیست و پنج(برنامه ریزی)

بیست و شش(جهان به اعتبار خنده ی من زیباست و حساب بانکی داماد آینده رئیس ۲!!)

یه ,هم ,اینه ,انگلیس ,بدل ,رد ,اینه که ,یه مقدار ,ایشون خانومن ,خانومن و ,و من

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کمک در فروش اینترنتی آموزش من اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها وبلاگ رسمی محصولات منزرنا Menzerna زندگی مــــامـــان مینا گُــزارِش میکُنَـــــد! AVACS LIVE CHAT رنگ زندگی اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها املاک منطقه 22 / املاک چیتگر